Acharavi Beach Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Acharavi Beach Hotel Korfuz

Acharavi Beach Hotel Korfuz ndodhet ne qender te fshatit turstik Acharavi i pozicionuar shume prane detit. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Acharavi Beach Hotel Korfuz ndodhet rreth 36 km larg nga qyteti i Korfuzit.Hoteli ofron nje pishine te hapur me pamje mahnitese nga deti. Eshte zgjedhja ideale per te gjithe vizitoret qe duan te kalojne pushime relaksuese.

Facilitete

 • Sporte uji
 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Bar
 • Restorant
 • Plazh priva
 • Tennis

Dhomat: 

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Pishina

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

18/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes