Achtis Boutique Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Achtis Boutique Hotel Halkidiki

Achtis Boutique Hotel Halkidiki ofron një zgjedhje te dhomave të rehatshme, një restorant, një bar, internet, një palester, dhe sherbim të larte. Ideale për një pushim romantike relaksuese.
test 0

Description

Achtis Boutique Hotel i vendosur ne Halkidiki vetem 700 meter nga deti, perbehet nga nje ndertese tre-kateshe e pajisur me nje ashensor dhe eshte i vendosur ne terren, me nje kopsht me pallua dhe nje pellg artificiale me bime të bukura të ujit, peshq, breshka dhe rosa. 

Facilitete:

Kondicioner

Ballkon / Tarrace

Dush

Tharese flokesh

Kanale ndërkombëtare

Frigorifer

TV satelitor

Telefon

Televizor


Përfshihen

Parkimi

Palestra

Free Wi-Fi

Pishina

Mengjesi dhe Darka

Transferta


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)

Perdorimi i cadrave ne plazh (pagese ekstra)

Transporti

Dreka


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

25/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test