Acrotel Athena Pallas Village Halkidiki

+355 4 2 420 892

Acrotel Athena Pallas Village Halkidiki

Acrotel Athena Pallas Village Halkidiki gezon një pamje te mrekullueshme natyrore, një zgjedhje të dhomave dhe apartamenteve të rehatshme, pishina, restorante dhe bare, programe sportive dhe argetuese.
test 0
  • Home
  • Hotele
  • Acrotel Athena Pallas Village Halkidiki

Description

Acrotel Athena Pallas Village Halkidiki i vendosur vetem 50 metra larg nga deti ofron te kaloni pushime familjare të rehatshme. Hoteli ofron dhoma te pershtatshme per konferenca dhe nje muze privat etnografik.

Facilitete:

Kondicioner

Ballkon / Terrace

 Dush

Tharese flokesh

Ngrohje

Kanale ndërkombëtare

Mini bar

Frigorifer

TV satelitor

Telefon


Përfshihen

 

Mengjes, dreke, darke (pa pije)

Peshqir plazhi

Muzeu Folklorit  (hyrja falas)

Pishina

Palestra


Nuk Përfshihen

Transporti

Wi-Fi

Pijet

Spa (masazhet pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

25/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test