Acrotel Elea Village Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Acrotel Elea Village Hotel Halkidiki

Acrotel Elea Village Hotel Halkidiki gezon një peisazh unik me gjiret piktoreske, pyje, pisha dhe male. Hoteli ofron dhoma komode, nje restorante, pishine dhe sherbime cilesore,te pershtatshme për pushime familjare relaksuese.
test 0
  • Home
  • Hotele
  • Acrotel Elea Village Hotel Halkidiki

Description

Acrotel Elea Village Hotel Halkidiki i vendosur në një fshat të qetë dhe harlisur të Elias vetem 50 meter nga deti iu jep mundesine te kaloni pushime te mbrekullueshme duke provuar sherbimet cilesore qe ofron hoteli. 

Facilitete:
Kondicioner
Ballkon / Tarrace
Dush
Tharese flokesh
Kanale ndërkombëtare
Frigorifer
TV satelitor
Telefon
Televizor

 


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke, Pijet

Tennis

Wi-Fi

Parkimi 

Pishina

Autobusi per te vizituar muzeun Etongrafik.


Nuk Përfshihen

Transporti

Autobusi per viziten ne Nikiti and Neos Marmaras. (pagese ekstra)

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

25/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test