Acrotel Lily Ann Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Acrotel Lily Ann Beach Hotel Halkidiki

Acrotel Lily Ann Beach Hotel Halkidiki gezon nje peisazh natyror unik me pyje, pisha. Ideale per ata që kerkojnë te ikin nga monotonia e perditshme.Rekomandohet per pushime familjare.
test 0
  • Home
  • Hotele
  • Acrotel Lily Ann Beach Hotel Halkidiki

Description

Acrotel Lily Ann Beach Hotel Halkidiki eshte nje hotel i vogel i rrethuar nga një kopesht i mrekullueshem i cili ndodhet midis dy vendpushimeve piktoreske te Neos Marmaras dhe Nikiti. Hoteli ofron nje pishine te jashtme, restorante, kafe, dhe shume sherbime te tjera.

Facilitete:

Kondicioner

Ballkon / Terrace

Dush 

Frigorifer

TV satelitor

Telefon


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka 

Pishina

Wi-Fi

Transferta

 


Nuk Përfshihen

Transporti

 Dreka

Kafshet shtepiake (pagese  ekstra)

Pijet


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

25/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test