Acrotel Lily Ann Village Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Acrotel Lily Ann Village Hotel Halkidiki

Acrotel Lily Ann Village Hotel Halkidiki, nje hotel i vogel dhe komod i vendosur ne mes te nje kopshti te gjelber i cili ofron dhoma te bollshme dhe sherbime cilesore. Ideale per pushimet familjare.
test 0
  • Home
  • Hotele
  • Acrotel Lily Ann Village Hotel Halkidiki

Description

Acrotel Lily Ann Village Hotel Halkidiki i vendosur 20 km nga fshati piktoresk Neos Marmaras dhe vetem 400 metra nga deti iu ofron te kaloni pushime te kendshme me familjen duke provuar sherbimet cilesore qe ofron hoteli.

Facilitete:

Kondicioner
Ballkon / Terrace
Dush
Kanale ndërkombëtare
Kanali i muzikës
Frigorifer
TV satelitor
Telefon
Televizor


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Wi-Fi

Pishina

Transferta


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

25/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test