Acrothea Hotel Apartments Parga

+355 4 2 420 892

Acrothea Hotel Apartments Parga

Acrothea Hotel Apartments Parga ndodhet ne zemer të qytetit te vjeter Parga me ndertesat e tij neoklasike dhe rruget tradicionale te ngushta.
sipas ofertes 0

Description

Acrothea Hotel Apartments Parga ndodhet 50 metra larg nga plazhi. Hoteli ofron sherbime cilesore per te gjithe turistet. Eshte zgjedhja ideale per pushime relaksuese.

   Facilitete te hotelit:

 • Parkim
 • Internet
 • Doktor
 • Siguracion
 • Plazh

 

    Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • CD/DVD player
 • Frigorifer
 • Tv satelitor

 


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Parkimi
 3. Internet
 4. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 • Transporti
 • Dreke
 • Pijet

     Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes