Adonis Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Adonis Hotel Halkidiki

Adonis Hotel i vendosur Halkidiki vetem 300 metra nga deti ofron dhoma të rehatshme me pajisje moderne, internet dhe nje restorante. I pershtatshem për pushime komode familjare.
test 0

Description

Adonis Hotel Halkidiki, ndodhet në qender të fshatit Kriopigi vetem 300 metra nga plazhi.Hoteli ofron dhoma me ballkon me pamje Gjirin e Toroneos dhe gadishullin Sithonia. Ideale per pushime komode.

Facilitete:

Kondicioner

Ballkon / Terrace

Dush

Tharese flokesh

Frigorifer

TV satelitor

Televizor


Përfshihen

Mengjesi. dreka, darka (pa pije)

Parkimi

Interneti

Transferta

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

27/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test