Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel Halkidiki

Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel i rrethuar nga ngjyra jeshile e pyllit ofron dhoma moderne, luksoze me ballkone me pamje nga kopshti, pishina dhe në Detin Egje duke iu dhene mundesine te kaloni nje eksperience fantastike.
test 0
  • Home
  • Hotele
  • Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel Halkidiki

Description

Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel i pozicionuar ne Halkidiki ofron palester, 9 pishina, 3 bare pishine dhe plazhi dhe spa.Gjithashtu hoteli kryen aktivitete si tennis, klasa joge dhe animacione per femije ideale per pushime familjare te paharrueshme.

Facilitete:

Kondicioner

Ballkon / Terrace

Dush

 Makinë kafeje

Tharese flokesh

Kanale ndërkombëtare

Mini bar

Kanale muzike

Frigorifer

TV satelitor

Telefon


Përfshihen

Mengjesi edhe Darka

Parkimi

Internet

Pishina

Banja Turke

Sauna

Palestra


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Cadrat e plazhit (pagese ekstra)

Masazhet (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

27/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test