Aegli Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Aegli Hotel Korfuz

Aegli Hotel Korfuz eshte i vendosur ne plazh dhe ofron nje pamje madheshtore te ishullit piktoresk Pontikonissi. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Aegli Hotel Korfuz eshte i vendosur ne fshatin turistik Perama me nje distance rreth 6 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe aeroportit. Hoteli perbehet nga nje ndertese 4 kateshe me ashensor dhe ofron dhoma me stil te thjeshte, internet dhe sherbime cilesore. Eshte zgjedhje ideale per pushime buxhetore familjare.

Facilitete

 • Doktor
 • Internet
 • Pastrim kimik
 • Sallon flokesh
 • Parkim
 • Babisitter
 • Siguracione
 • Bar
 • Plazh privat

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Dreke

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

18/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes