Aeolos Beach Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Aeolos Beach Hotel Korfuz

Aeolos Beach Hotel Korfuz ndodhet ne qytetin Perama me nje distance rreth 40 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Aeolos Beach Hotel Korfuz eshte i vendosur ne nje terren te gjelbert dhe ofron nje pamje mahnitese te detit, dhoma komode, kuzhine te mire dhe nje game te gjere argetimesh dhe aktivitetesh sportive per femije dhe te rritur.

Facilitete

 • Kembim valutor
 • Internet
 • Pishine
 • Sherbim dhome
 • Parkim
 • Pishine per femije
 • Aktivitete per femije
 • Bar
 • Restorant
 • Plazh privat
 • Doktor
 • Pastrim kimik
 • Transferta
 • Siguracione
 • Dyqane
 • Aktivitete sportive
 • Show
 • Palester

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Makine kafe


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Cadrat e plazhit

Internet

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

18/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes