Afitis Boutique Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Afitis Boutique Hotel Halkidiki

Afitis Boutique Hotel e vendosur ne mes te kopshteve ofron dhoma te dekoruara ne menyre elegante me pamje mali ose deti. Vizitoret mund te gezojne mbremje te veçanta duke shijuar shijet italiane, indiane dhe barbeque, si dhe muzike live Jazz.
test 0

Description

Afitis Boutique Hotel vetem 50 metra nga deti eshte i pozicionuar ne fshatin Afitos ne Kassandra. Hoteli ofron trajtime te ndryshme spa edhe shume sherbime te tjera cilesore duke iu dhene disa pushime te paharrueshme.

Facilitete:

Kondicioner

Ballkon / Terrace

Dush

CD / DVD player

Makine kafeje

Tharese flokesh

Kanale nderkombetare

Mini bar

Frigorifer

TV satelitor

Telefon

Televizor


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi 

Internet

Cadrat  e Plazhit

Pishina


Nuk Përfshihen

Dreka

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Masazhe (ekstra pagese)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

27/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test