Agionissi Resort Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Agionissi Resort Hotel Halkidiki

Agionissi Resort Hotel Halkidiki ofron dhoma komode te dekoruara ne stilin tradicional.Hoteli ofron nje pamje fantastike te detit te mbrekullueshem cka perben nje destinacion ideal per pushime te qeta.
test 0

Description

Agionissi Resort Hotel Halkidiki eshte i vendosur në ishullin e Amoulian vetem 50 meter nga deti i kristalte me rere dhe guralec.Turistet mund te perkedhelin veten ne qendren Beauty Haven, nje qender spa me hamam, nje pishine të brendshme dhe një vaske të nxehte i cili i ofron hoteli.

Facilitete:

Kondicioner

Ballkon/tarrace

Dush

Telefon

Tharse flokesh

TV

Kanale nderkombetare

Mini bar

Telefon


Përfshihen

Mengjesi, Dreka, Darka (Pa pije)

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Spa (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test