Akrathos Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Akrathos Hotel Halkidiki

Akrathos Hotel Halkidiki ofron nje shumellojshmeri aktivitetesh si lojera uji, volejboll, pingpong, bilardo, idelae per pushime aktive dhe te paharrueshme.
test 0

Description

Akrathos Hotel Halkidiki i vendosur në kodrat e gjelbra të malit Athos, në fshatin Ouranoupoli, permban nje pishinë dhe nje pishine per femije, restorant, palester, bar dhe dhoma komode me ballkon.

Facilitete:

  • Kondicioner
  • Ballkon/Tarrace
  • Dush
  • Tharse Flokesh
  • Telefon
  • Frigorifer
  • TV
  • Kanale Nderkombetar
  • Kanale Muzike

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Internet

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake. (Pagese ekstra)

Masazhe (Pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test