Akrogiali Small Boutique Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Akrogiali Small Boutique Hotel Halkidiki

Akrogiali Small Boutique Hotel i vendosur ne Halkidiki ofron te provoni kuzhinen greke dhe mesdhetare duke e shijuar ate ne kopesht, tarrace nen panoramen e detit. Zgjedhja ideale per pushime te qeta.
test 0
  • Home
  • Hotele
  • Akrogiali Small Boutique Hotel Halkidiki

Description

Akrogiali Small Boutique Hotel Halkidiki i vendosur vetëm 60 metra nga plazhi me rere ne Polichrono, hoteli ofron strehim elegant dhe nje atmosfere relaksuese ne bar-restorant nen shoqerine e nje pamje te mbrekullueshme te detit.

Facilitete:

Kondicioner

Dush

Tharse flokesh

Tv

Ballkon

Telefon

Frigorifer


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi

Interent

 


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Transferta

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test