Akroyali Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Akroyali Hotel Halkidiki

Akroyali Hotel i vendosur afer plazhit te Olimiades, në bregun lindor të Halkidiki ofron dhoma komode per te kaluar pushime te qeta dhe relaksuese me familjen.
test 0

Description

Akroyali Hotel i vendosur ne Halkidiki vetem 10 metra nga detiiu jep mundesine mysafireve te shijojne gatimet tradicionale greke, duke perfshirë gatime deti,mish te pjekur dhe duke shijuar muziken greke.

Facilitete:

Kondicioner

Dush

Tv

Ballkon/tarrace

Frigorifer

Tharse flokesh


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi

Internet

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Transferta

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test