Aktaia Boutique Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Aktaia Boutique Hotel Preveza

Aktaia Boutique Hotel Preveza ndodhet ne fshatin e vjeter turistik Ammoudia. Hoteli ofron nje shumellojshmeri sherbimesh cilesore per te gjithe te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Aktaia Boutique Hotel Preveza ndodhet 18 km larg nga qyteti i Prages dhe 4 km larg nga fshati turistik Efyra. Hoteli ofron dhoma dhe suita komode me kuzhine dhe sherbime cilesore. 

    Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Sherbim dhome
 • Plazh me rere
 • Bar,Restorant

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Tv satelitor, Tv

 


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes