Akti Ouranoupoli Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Akti Ouranoupoli Hotel Halkidiki

Akti Ouranoupoli Hotel Halkidiki ofron dhoma komode qe kane nje ballkon me pamje nga deti, pishine ose kopshti.Hoteli argeton vizitoret me muzike, pije, dhe gatimet e shijshme greke.
test 0

Description

Akti Ouranoupoli Hotel ndodhet ne nje nga plazhet me te bukura në Halkidiki, duke ofruar pamje te Ammouliani dhe Sithonias.Zgjidhje ideale per pushime ne cifte.

Facilitete:

Kondicioner

Dush

Ballkon/tarrace

Frigrorifer

Tv

Tharse Flokesh

Kanale Muzike

 


Përfshihen

Mengjesi, Dreke, Darke

Internet

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Transferta

Cadra plazhi, peshqir plazhi (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test