Al Mare Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Al Mare Hotel Halkidiki

Al Mare Hotel Halkidiki ofron dhoma komode te thjeshta,nje bar, kend lojrash, nje restorant ku te gjithe vizitoret mund te shijojne gatimet tradicionale greke.
test 0

Description

Al Mare Hotel i pozicionuar ne Halkidiki,nje hotel komod i thjeshte per te kaluar disa pushime relaksuese.

Facilitete:

Kondicioner

Dush

Ballkon/tarrace

Tharse

Frigorifer

Tv


Përfshihen

Mengjesi dhe darka

Parkimi

Internet

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Transferta

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test