Albatros Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Albatros Hotel Korfuz

Albatros Hotel Korfuz ndodhet 250 metra nga qendra e fshatit turstik Moraitika shume prane detit.Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Albatros Hotel Korfuz ndodhet 18 km larg nga qyteti i Korfuzit dhe 17 km larg nga aeroporti. Hoteli perbehet nga nje ndertese 4 kateshe me ashensor e cila ofron dhoma komode, sherbime cilesore dhe argetime te ndryshme per femije dhe te rritur.

Facilitete

 • Dhome konference
 • Internet
 • Pishine
 • Sherbim dhome
 • Parkim
 • Pishine per femije
 • Aktivitete per femije
 • Bar
 • Restorant
 • Plazh privat
 • Tv dhome
 • Sherbim dhome
 • Transferta
 • Siguracione
 • Dyqane
 • Animacione
 • Sporte uji
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Kanale nderkombetare
 • Telefon
 • Kanale muzikore

Tv satelitorPërfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkolike

Cadra plazhi, peshqir plazhi (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.(pagese ekstra mbi 4 kg)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

18/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes