Alexander The Great Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Alexander The Great Hotel Halkidiki

Alexander The Great Hotel Halkidiki ofron nje pamje mahnitese nga plazhi ranor i Kriopigit, nje pishine , fushe tennisi dhe dhoma akomode me ballkone nga deti dhe natyra e harlisur.
test 0

Description

Alexander The Great Hotel Halkidiki ndodhet vetem 1.5 km larg nga fshati tradicional i Kryopigi,Kalithea i cili eshte i njohur për jeten e gjalle te nates.Hoteli ofron shume aktivitete sportive si volejboll, pingpong, bilardo, tennis, basketboll.

Facilitete:

Kondicioner

Dush

Ballkon/Tarrace

Frigorifer

Tharse flokesh

Tv

Telefon

Kanale nderkombetare

Hekur

Mini bar


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Transferta

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test