Alexandra Resort Apartments Aparthotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Alexandra Resort Apartments Aparthotel Korfuz

Alexandra Resort Apartments Aparthotel Korfuz eshte i vendosur prane detit. Hoteli ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime relaksuese.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Alexandra Resort Apartments Aparthotel Korfuz

Description

Alexandra Resort Apartments Aparthotel Korfuz perbehet nga nje ndertese 3 kateshe e cila eshte e poziconuar ne bregdet. Hoteli ofron dhome komode, sherbime cliesore per te gjithe vizitoret.

Facilitete:

 • Transferta
 • Internet
 • Pishine
 • Siguracione
 • Parkim
 • Kend lojrash
 • Plazh privat
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Kuzhine, Ibrik


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Internet

Cadra plazhi, peshqir plazhi

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

18/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes