Alexandros Palace Hotel & Suites Halkidiki

+355 4 2 420 892

Alexandros Palace Hotel & Suites Halkidiki

Alexandros Palace Hotel & Suites Halkidiki e vendosur ne zonen e gjelberuar te Tripitit ofron nje strehim elegant dhe nje shumellojshmeri gatimesh greke, mesdhetare dhe internacionale.
test 0
  • Home
  • Hotele
  • Alexandros Palace Hotel & Suites Halkidiki

Description

Alexandros Palace Hotel & Suites Halkidiki perbehet nga 3 ndertesa trekateshe dhe 9 ndertesa dykateshe. Hoteli ofron një zgjedhje të dhomave të rehatshme, një plazh me rere, restorante, një taverne, nje pishine, internet, objekte konferencash, nje klub për femije, një qender spa, objekte sportive dhe argetimi. E persosur për pushime familjare te rehatshme.


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Parkimi

Internet

Pishina

Palestra


Nuk Përfshihen

Pijet

Tansporti

Transferta

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Spa (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test