Alia Palace Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Alia Palace Hotel Halkidiki

Alia Palace Hotel Halkidiki ofron nje pamje mahnitese nga gjiri i Cassandras.Hoteli gezon nje kuzhine me shije autentike greke tradicionale.
test 0

Description

Alia palace Hotel ndodhet ne Halkidiki ne afersi te fshatit Pefkohori.Hoteli ofron nje linje autobusi falas per cuar vizitoret ne plazh i cili eshte vetem 800 metra larg nga resorti.Hoteli gjithashtu ofron shume aktivitete si tennis, basketball, argetim per femijet, nje qender spa dhe shume sherbime te tjera cilesore.


Përfshihen

Mengjesi, Dreka, Darka

Pijet

Parkimi

Internet

Pishina

Cadra plazhi, peshqir palzhi


Nuk Përfshihen

Spa (pagese ekstra)

nuk lejohen kafshet shtepiake.

Transporti

Transferta


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test