Aliki Hotel Lefkada

+355 4 2 420 892

Aliki Hotel Lefkada

Aliki Hotel Lefkada ndodhet ne qytetin e bukur te Lefkades, me nje distance rreth 3 km larg nga plazhi. Sherbimi qe ofrohet ne hotel eshte half board.
sipas ofertes 0

Description

Aliki Hotel Lefkada eshte i ndertuar sipas nje stili te thjeshte arkitekturor. Hoteli ofron sherbime cilesore per te gjithe kategorite e turisteve. Ideal per pushime te qeta familjare.

       Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Sherbim dhome
 • Doktor
 • Plazh me rere
 • Kafe

 

        Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor

 


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

05/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes