Alkionis Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Alkionis Hotel Korfuz

Alkionis Hotel Korfuz ndodhet ne fshatin turstik Moraitika rreth 250 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim all inclusive per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Alkionis Hotel Korfuz ndodhet 18 km larg nga qendra e qytetit te korfuzit dhe 17 km larg nga aeroporti. Hoteli ofron nje atmosfere te ngrohte mikepritje ku te gjithe vizitoret mund te provojne argetimet dhe aktivitete per femije dhe te rritur ne hotelin e afert Albatros.

        Facilitete                                                     

 • Tv dhomes
 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Pishine per femije
 • Aktivitete per femije 
 • Bar 
 • Restorant                                                         
 • Plazh privat
 • Sporte uji
 • Animacione
  Dhomat
 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Kanale m,uzikore


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Kafshet shtepiake (nen 4 kg)

Parkimi

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

18/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes