Alkyonis Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Alkyonis Hotel Halkidiki

Alkyonis Hotel Halkidikii vendosur vetem 100 metra larg nga deti, iu jep nje strehim te rehatshem dhe modern ku vizitoret mund te gezojne nje qendrim relaksues duke shijuar te gjitha sherbimet qe ofron resorti.
test 0

Description

Alkyonis Hotel ndodhet 35 km larg Selanikut dhe 25 km nga Aeroporti Maqedonise.Hoteli ofron dhoma komode, nje qender Spa, palester, nje pishine te jashtme ku vizitoret mund te shijojne ushqimin dhe muziken live greke.

Facilitete:

Kondicioner

Dush

Ballkon/tarrace

Hekur

Mini bar

Telefon

Kanale nderkombetare

Tv

 


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pije

Parkimi

Internet

Pishina

Palestra

Spa


Nuk Përfshihen

Transporti

Transferta

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test