Amalia Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Amalia Hotel Korfuz

Amalia Hotel Korfuz ndodhet afer qendres se qytetit turistik te Dassias me nje distance rreth 350 meter larg nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Amalia Hotel Korfuz ofron dhoma komode sherbime cilesore dhe argetime per te gjithe te ftuarit. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

          Facilitete

 • Doktor
 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Aerobi
 • Aktivitete sportive
 • Bar
 • Restorant
 • Plazh priva
 • Siguracione
 • Animacione
 • Video games

  Dhomat:

 • Kondicioner

 • Dush

 • Ballkon/tarrace

 • Tharese flokesh

 • Frigorifer

 • Tv satelitor

 • TelefonPërfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cadra plazhi, Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes