Ammon Zeus Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Ammon Zeus Hotel Halkidiki

Ammon Zeus Hotel Halkidiki eshte i vendosur rreth 300 metra nga qyteti i Kalitheas.Hoteli ofron fjetje, mengjes dhe darke dhe sherbime te tjera cilesore.
sipas ofertes 0

Description

Ammon Zeus Hotel Halkidiki eshte i vendosur rreth 80 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia",Selanik.Hoteli fton te gjithe vizitoret te provojne sherbimet cilesore.

Facilitete                                                         Facilitete te dhomes:

  • Spa                                                           Kondicioner
  • Sauna                                                        Dush
  • Pishine                                                      Ballkon/tarrace
  • Palester                                                     Tharse flokesh
  • Karaoke                                                     Frigorifer
  • Aktivitete Sportive                                      Tv
  • Aktivitete per femije
  • Bar
  • Restorant

Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Pishina


Nuk Përfshihen

Spa

Sauna

Masazhe, Jacuzzi, Hammam

Cadra Plazhi,Peshqir plazhi

Internet

Parkimi


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes