Ammos Bay Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Ammos Bay Hotel Preveza

Ammos Bay Hotel Preveza ndodhet ne fshatin e bukur turistik Ammoudia rreth 300 metra nga deti. Nga tarraca e hotelit ofrohet nje peisazh qetesues.
sipas ofertes 0

Description

Ammos Bay Hotel Preveza ofron dhoma me nje stil te thjeshte me ballkon ku mund te shijoni nje pamje te mbrekullueshme te detit ose fshatit Ammoudia. Eshte zgjedhja ideale per pushime te paharrueshme.

    Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Siguracion
 • Plazh me rere
 • Bar,Restorant

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Mini bar, Frigorifer
 • Tv satelitor

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes