Anatolia Hotel Selanik

+355 4 2 420 892

Anatolia Hotel Selanik

Anatolia Hotel ofron dhoma dhe suita elegante me ballkone me pamje nga qyteti ku mysafiret mund te shijojne ushqimin dhe pije gjate gjithe dites në ambientin relaksues të tarraces.
test 45

Description

Anatolia Hotel e vendosur ne qender te Selanikut ofron sherbime te cilesise se larte duke iu dhene mundesine te kaloni dite te paharrueshme.Hoteli ofron edhe salla te pershtatshme per konferenca.

Fundjave ne Selanik - 2 nete / 3 dite me mengjes dhe darke te perfshire dhe 3 nete / 4 dite per festat e fundvitit.. 

Akomodim ne dhome Dopjo/Dyshe - Deluxe (apaciteti minimal i dhomes 2 persona adult)

Transporti me autobus Tirane - Selanik - Tirane (stacioni qendror) €55 shtese per person (pavaresisht moshave)

Data

2 nete me Mengjes

2 nete Mengjes + Darke

Kontakto

24 - 26 Nentor € 99 € 139
27 - 29 Nentor  € 99 € 139
01 - 03 Dhjetor € 99 € 139
08 - 12 Dhjetor € 99 € 139
15 - 17 Dhjetor € 99 € 139
22 - 24 Dhjetor € 99 € 139
24 - 27 Dhjetor € 149 €209/3 nete
30 Dec - 2 Jan € 209 Me kerkese/3 nete          
05 - 07 Janar € 109  
12 - 14 Janar € 109  
19 - 21 Janar € 109  
26 - 28 Janar € 109  
02 - 04 Shkurt € 109  
09 - 11 Shkurt € 109  
13 - 15 Shkurt € 109  
16 - 18 Shkurt € 109  
23 - 25 Shkurt € 109  
02 - 04 Mars € 109  
07 - 09 Mars € 109  
09 - 11 Mars € 109  
16 - 18 Mars € 109  
23 - 25 Mars € 109  
31 Mar - 02 Pri € 109  
06 - 08 Prill € 109  
13 - 15 Prill € 109  
20 - 22 Prill € 109  

Përfshihen

Sipas ofertes.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

23/08/2017 - 31/12/2020 45€ / test