Angelina Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Angelina Hotel Korfuz

Angelina Hotel Korfuz ndodhet ne nje distance rreth 250 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim full board per te gjithe te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Angelina Hotel Korfuz eshte i ndertuar sipas nje stili tradicional dhe perbehet nga nje ndertese 3 kateshe. Hoteli ofron dhoma komode, pishine, kuzhine, sherbime cilesore per te gjithe vizitoret.   

Facilitete:

 • Internet
 • Pishine
 • Parkim
 • Plazh privat
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/tarrace
 • Dush
 • Kuzhine
 • Frigorifer
 • Tv satelitor


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes