Anita Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Anita Hotel Korfuz

Anita Hotel Korfuz ndodhet ne qytetin Perama me nje distance rreth 250 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Anita Hotel Korfuz ndodhet rreth 6 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe aeroporti. Hoteli ofron baza komode dhe nje atmosfere te ngrohte mikepritje.

Facilitete:

 • Internet
 • Pishine
 • Parkim
 • Plazh privat
 • Bar
 • Restorant
 • Siguracione
 • Dyqane

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes