Anna Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Anna Hotel Halkidiki

Anna Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne fshatin Pefkohori rreth 300 metra larg nga deti.Hoteli ofron sherbim all inclusive duke iu dhene pushime te paharrueshme.
sipas ofertes 0

Description

Anna Hotel Halkidiki eshte i vendosur 4 km larg nga fshati Hanioti dhe rreth 90 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik.

Facilitete:                                                                                     Facilitete te dhomes:

  • Internet                                                                                    Kondicioner
  • Pishine per femije                                                                   Dush
  • Pishine                                                                                    Ballkon/tarrace
  • Palester                                                                                  Tharse flokesh
  • Bilardo                                                                                     Frigorifer
  • Aktivitete Sportive                                                                    Tv
  • Aktivitete per femije
  • Bar
  • Restorant
  • Parkim

 


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Cadra plazhi, peshqir plazhi


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes