Anthemus Sea Beach Hotel & SPA Halkidiki

+355 4 2 420 892

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA Halkidiki

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Sithonia, Hoteli ofron sherbim Half Board.Zhgjedhje ideale per pushime familjare ose cifte.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Anthemus Sea Beach Hotel & SPA Halkidiki

Description

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA Halkidiki i rrethuar nga bregdeti i Elias ndodhet 12 km nga Nikiti dhe 95 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik.

                   Facilitete:                                                            Facilitete te dhomes:

 • Dhome Konference                                                          Kondicioner
 • Doktor                                                                                Ballkon/tarrace
 • Pishine                                                                               Peshqir
 • Palester                                                                             Dush
 • Spa                                                                                   Makine Kafe
 • Masazhe                                                                           Tharse Flokesh
 • Poste                                                                                 Mini Bar
 • Dyqane                                                                              Tv
 • Parkim                                                                               Frigorifer
 • Internet                                                                              Pamje
 • Pishine per femije                                                             Telefon
 • Kend lojrash
 • Bar
 • Restorant
 • Tavern
 • Tenis
 • Volejboll
 • Animacione
 • Bilardo
 • Muzike live

 


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi

Internet

Cadrat e plazhit, Peshqir plazhi

Sauna

Pishina

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Masazhe (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes