Antigoni Beach Hotel & Suites Halkidiki

+355 4 2 420 892

Antigoni Beach Hotel & Suites Halkidiki

Antigoni Beach Hotel & Suites Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Sithonia ne Halkidiki rreth 10 meter larg nga deti.Eshte nje zgjedhje ideale per pushime familjare.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Antigoni Beach Hotel & Suites Halkidiki

Description

Antigoni Beach Hotel & Suites Halkidiki nje hotel elegant i cili ofron dhoma dhe suita elegante me pamje unike te detit.Resorti ndodhet rreth 100 km lagr nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik. 

    Facilitete:                                                                                  Facilitete te dhomes:

 • Pishine                                                                                    Kondicioner
 • Pishine per femije                                                                    Dush
 • Internet                                                                                    Ballkon/tarrace
 • Parkim                                                                                      Makine Kafe
 • Paletser                                                                                   Tharse Flokesh
 • Doktor                                                                                       Mini Bar
 • Animacione                                                                               Tv
 • Muzike Live                                                                               Telefon
 • Tennis                                                                                         Kanale nderkombetare
 • Restorant
 • Bar

Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi

Internet

Pishina

Jacuzzi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Masazhe (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes