Aphroditi Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Aphroditi Hotel Halkidiki

Aphroditi Hotel ndodhet ne qytetin e Agia Paraskevi ne Halkidiki rreth 350 meter larg nga deti.Hoteli ofron fjetje mengjes dhe darke.
sipas ofertes 0

Description

Aphroditi Hotel Halkidiki ndodhet rreth 110 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik. Hoteli gjithashtu ka nje Spa me ujera termike e cila ndodhet 50 metra larg nga resorti.
 

       Facilitete:                                                          Facilitete te dhomes:

  • Pishine                                                                   Kondicioner
  • Jacuzzi                                                                   Dush
  • Internet                                                                   Ballkon/tarrace
  • Parkim                                                                    Frigorifer
  • Restorant                                                               Tharse Flokesh
  • Bar                                                                          Tv
  • Pishine per femije

Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Pishina

Parkimi

Internet

Jacuzzi


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes