Aqua Mare Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Aqua Mare Hotel Halkidiki

Aqua Mare Hotel eshte i vendosur ne qender te qytetit Kllikratia ne Halkidiki. Hoteli ndodhet rreth 100 metra larg nga deti dhe ofron dhoma komode te rehatshme.
sipas ofertes 0

Description

Aqua Mare Hotel Halkidiki ofron dhoma te kendshme me dizanje moderne, elegante, romatike dhe sherbime cilesore. Hoteli ndodhet rreth 25 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia",Selanik.

     Facilitete te dhomes:                                                  Facilitete:

  • Kondicioner                                                         Internet
  • Dush                                                                    Cadra plazhi                                  
  • Ballkon/tarrace                                                    Restorant
  • Ibrik                                                                     Transferta
  • Frigorifer
  • Tv
  • Kanale Tv

Përfshihen

Mengjesi dhe darka

Internet


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Peshqir plazhi (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes