Aqua Mare Sea Side Apartments Halkidiki

+355 4 2 420 892

Aqua Mare Sea Side Apartments Halkidiki

Aqua Mare Sea Side Apartments Halkidiki eshte i vendosur ne Nea Kalikratia rreth 10 km larg nga Muzeu Antropologjik dhe Shpella e Petralona.
sipas ofertes 0
  • Home
  • Hotele
  • Aqua Mare Sea Side Apartments Halkidiki

Description

Aqua Mare Sea Side Apartments Halkidiki eshte i vendosur ne Nea Kallikratia ne Halkidiki dhe ndodhet rreth 25 km larg nga aeropoti i Selanikut.

    Facilitete te dhomes:                                  Facilitete:

  • Kondicioner                                             Cadra plazhi
  • Ballkon/ tarrace                                         Peshqir plazhi
  • Dush                                                          Transferta
  • Kuzhine                                                      Internet
  • Frigorifer
  • Tv satelitor

Përfshihen

Mengjesi dhe darka

Internet


Nuk Përfshihen

Dreka

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Nuk ka vende per parkim.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes