Aristoteles Holiday Resort & SPA Halkidiki

+355 4 2 420 892

Aristoteles Holiday Resort & SPA Halkidiki

Aristoteles Holiday Resort & SPA Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Athos 3 km nga qyteti Uranoupoli.Resorti ofron sherbim all inclusive dhe ndodhet rreth 50 metra larg nga deti.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Aristoteles Holiday Resort & SPA Halkidiki

Description

Aristoteles Holiday Resort & SPA Halkidiki ndodhet rreth 125 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia",Selanik.Hoteli ofron nje game te gjere sherbimesh cilesore dhe eshte nje zgjedhje ideale per pushime familjare.

            Facilitete:                                                                    Facilitete te dhomes:

 • Kishe                                                                                      Kondicioner
 • Dhome konference                                                              Ballkon/Tarrace
 • Pishine                                                                                   Dush
 • Jacuzzi                                                                                  Frigorifer
 • Sauna                                                                                    Tv
 • Internet                                                                                  Kanale televizive
 • Parkim                                                                                   Tharse Flokesh
 • Aktivitete sportive                                                                 Telefon
 • Animacione
 • Kend lojrash
 • Spa
 • Pishine per femije
 • Bar
 • Restorant (i hapur vetem ne vere)
 • Dyqan 
 • Klub Femijesh
 • Sporte uji (Afer Hotelit)

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Internet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Peshqir plazhi

Spa (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes