Ariti Grand Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Ariti Grand Hotel Korfuz

Ariti Grand Hotel Korfuz eshte i vendosur ne nje mjedis te gjelbert me peme dhe pisha dhe ofron nje pamje mahnitese te bregdetit.
sipas ofertes 0

Description

Ariti Grand Hotel Korfuz perbehet nga nje ndertese 6 kateshe e cila ofron dhoma komode, dhome konference, pishine, si dhe nje game te gjere sherbimesh cilesore per te gjithe te ftuarit.

Facilitete

 • Dhome konference
 • Internet
 • Pishine
 • Siguracione
 • Parkim
 • Pishine per femije
 • Aktivitete Sportive
 • Bar
 • Restorant
 • Plazh privat
 • Transferta
 • Doktor
 • Sherbim dhome

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv
 • Telefon


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes