Athorama Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Athorama Hotel Halkidiki

Athorama Hotel Halkidiki ndodhet rreth 5 km larg nga fshati i vjeter Nea Roda me nje distance rreth 1 km nga deti. Hoteli ofron sherbimin Half Board.
sipas ofertes 0

Description

Athorama Hotel ndodhet ne gadishullin Athos rreth 4,5 km nga qyteti Oranoupoli.Hoteli ndodhet 110 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik.Hoteli ofron dhoma komode te rehatshme dhe eshte i rrethuar nga ngjyra e gjelber e pemeve.

  Facilitete te dhomes:                                         Facilitete:

  • Kondicioner                                                          Parkim
  • Dush                                                                   Pishine
  • Ballkon/Tarrace                                                      Spa
  • Tharse flokesh                                                    Basketboll
  • Frigorifer                                                              Restorant
  • Tv                                                                           Bar
  • Tv satelitor                                                         Kend lojrash per femije

Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi

Pishina

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Transferta

Dreka

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Spa (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes