Athos Palace Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Athos Palace Hotel Halkidiki

Athos Palace Hotel Halkidiki ndodhet rreth 2 km larg nga qyteti Kalithea.Hoteli eshte i vendosur mes kopshteve te harlisur dhe detit te kristalte.
sipas ofertes 0

Description

Athos Palace Hotel i vendosur ne gadishullin Kassandra ne Halkidiki ndodhet rreth 80 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik.Kombinimi i peisazhit mahnites natyror dhe sherbimi me cilesi të larte dhe një shumellojshmëri e aktiviteteve sportive iu garantojne pushime te paharrueshme.

Facilitete:                                            Facilitete te dhomes:

  • Pishine                                                     Kondicioner
  • Aktivitete sportive                                        Dushe
  • Bar                                                            Ballkon/Tarrace
  • Restorant                                                  Tharse flokesh
  • Disko                                                                   Tv
  • Animacione                                                       Frigorifer
  • Parkim                                                                 Telefon
  • Dyqane Kanale                                                      Televizive

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Internet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cadrat e plazhit, Peshqir plazhi

Transporti

Transferta


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes