Atlantis Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Atlantis Hotel Halkidiki

Atlantis Hotel Halkidiki ndodhet ne qytetin Nea Kallikratia me nje distane rreth 50 meter nga deti. Hoteli ofron stil te thjeshte, sherbim cilesor dhe nje atmosfere të ngrohte akomodimi.
sipas ofertes 0

Description

Atlantis Hotel Halkidiki ndodhet rreth 25 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik.

Facilitete te dhomes:                                         Facilitete:

  • Kondicioner                                              Restorant
  • Dush                                                            Bar
  • Ballkon/Tarrace                                          Internet
  • Tharse flokesh
  • Kuzhine
  • Frigorifer
  • Telefon
  • TV

Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Internet


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Cadra plazhi, Peshqir plazhi

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes