Atrium Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Atrium Hotel Halkidiki

Atrium Hotel ndodhet ne gadishullin Kassandra ne Halkidiki rreth 850 meter larg nga deti .Hoteli ofron sherbim ultra all inclusive per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Atrium Hotel Halkidiki ndodhet rreth 500 meter larg nga fshati i vjeter turistik Pefkochori dhe 95 km larg nga aeroprti nderkombetar "Maqedonia",Selanik.

Facilitete te dhomes:                                                   Facilitete:

  • Kondicioner                                                           Restorant
  • Dush                                                                           Bar
  • Ballkon/Tarrace                                                        Parkim
  • Tharse flokesh                                                       Aktivitete Sportive
  • Kanale nderkombetare                                       Animacione per femije
  • Ibrik                                                                      Kend Lojrash per femije
  • Frigorifer                                                                   Pishine
  • Telefon                                                                     Internet
  • Tv                                                                              Dyqane

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Pishina

Tennis


Nuk Përfshihen

Internet

Transporti

Transferta

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Peshqir plazhi, cadra plazhi


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes