Aurora Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Aurora Hotel Korfuz

Aurora Hotel Korfuz ndodhet rreth 16 km larg nga porti i Korfuzit. Hoteli ndodhet shume prane detit dhe ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Aurora Hotel Korfuz ndodhet 2.5 km larg nga qyteti i Benitses dhe 14 km larg nga aeroporti. Hoteli eshte i ndertuar sipas nje stili tradicional dhe ofron nje panorame te detit Jon dhe nje shumellojshmeri sherbimesh.

Facilitete

 • Pastrim kimik
 • Internet
 • Pishine
 • Sherbim dhome
 • Parkim
 • Transferta
 • Siguracione
 • Bar
 • Restorant
 • Plazh privat
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Parkimi

Cadra plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes