Azapiko Blue Sea Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Azapiko Blue Sea Hotel Halkidiki

Azapiko Blue Sea Hotel Halkidiki ndodhet rreth 150 meter larg nga deti dhe ofron sherbim half board per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Azapiko Blue Sea Hotel Halkidiki ofron nje pamje te bukur te detit te kristalte.Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta relaksuese me familjen.

       Facilitete:                                                  Facilitete te dhomes:

  • Pishine                                                          Kondicioner
  • Parkimi                                                           Dush
  • Internet                                                       Ballkon/Tarrace
  • Kend lojrash                                                 Frigorifer
  • Restorant                                                   Tharse flokesh
  • Bar                                                                    Tv
  • Aktivitete Sportive                                          Kuzhine

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

 


Prices

Room Type Dates Price