Bellagio Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Bellagio Hotel Halkidiki

Bellagio Hotel Halkidiki eshte nje hotel i ndertuar sipas stilit Maqedonas dhe ndodhet rreth 400 metra larg nga deti.Hoteli ofron nje sherbim all inclusive per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Bellagio Hotel ndodhet ne gadishullin Kassandra ne Halkidiki dhe rreth 90 km larg nga aeroporti "Maqedonia", Selanik.Hoteli ofron shume sherbime cilesore dhe aktivitete sportive per te gjithe vizitoret.

Facilitete te dhomes:                                         Facilitete:

  • Kondicioner                                                 Pishine
  • Dush                                                               Bar
  • Ballkon/Tarrace                                           Restorant
  • Frigorifer                                                     Parkim 
  • Tharse flokesh                                    Kend lojrash per femije
  • Tv                                                        Pishine per femije
  • Kanale satelitore                                          Internet
  • Telefon                                                         Animacione
  • Tv satelitor                                             Aktivitete sportive

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pije

Parkimi

Internet

Tennis


Nuk Përfshihen

Transporti

Transferta

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cadra plazhi, peshqir plazhi


Prices

Room Type Dates Price
30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes