Bianca Resort & Spa

+355 4 2 420 892

Bianca Resort & Spa

Bianca Resort & Spa 4*+ eshte resort alpin qe ndodhet ne Kolashine, 11 kilometra nga pistat e skive.
Dhome standarte 140

Description

Bianca Resort & Spa 4*+ eshte resort alpin qe ndodhet ne Kolashine, afer nje nder pistave me te mira ne zone.

OFERTAT E VJESHTES: te vlevshme nga 1 Tetor - 20 Dhjetor

  • Paketa fundjave e Vjeshtes! 2 nete / 3 dite, mengjes dhe darke, €169/cifti (femijet +20 euro)
  • Paketa malore e Vjeshtes! 2 nete / 3 dite, mengjes, dreke, darke, €211/cifti (femijet + 30 euro)
  • Paketa SPA e Vjeshtes! 2 nete / 3 dite, mengjes, darke, masazh, €231/cifti (femijet + 20 euro)

Beni kerkese KETU...

OFERTA PER 29 NENTOR! - 2 nete / 3 dite, mengjes, darke, "Happy Hour" (pije falas si vere e hapur, caj, kafe, lengje, biskota ne 29/11 midis ores 16:00-17:00. €213/cifti (femijet + 22 euro)

Beni kerkese KETU...

OFERTA PER KRISHTLINDJE! - mengjeset, darkat, darke Gala ne daten 24 dhe 25 Dhjetor, 1 shishe vere gjate darkave festive, 

  • 2 nete / 3 dite €354/cifti (femijet +40 euro)
  • 3 nete / 4 dite €446/cifti (femijet + 58 euro)
  • 4 nete / 5 dite €477/cifti (femijet + 70 euro)

Beni kerkese KETU...

OFERTA PER VITIN E RI! - Paketa perfshin mengjeset dhe darkat, darke festive me muzik Live ne daten 31 Dhjetor dhe 1 Janar,

  • 3 nete / 4 dite €990/cifti (femijet 0-6.99 vjec falas, femijet 7-12 vjec + 24 euro)
  • 4 nete / 5 dite €1090/cifti (femijet 0-6.99 vjec falas, femijet 7-12 vjec + 22 euro)
  • 5 nete / 6 dite €1250/cifti (femijet 0-6.99 vjec falas, femijet 7-12 vjec + 20 euro)

Beni kerkese KETU...

Hoteli ka ne ambjentet publike: Sallon pritje, recepsion 24 ore, restorant, bar, ambjente clodhje, pishine olimpike me ngrohje, jakuzzi, sauna, banjo turke, SPA, masazhe, dyqan dhuratash, qender per pajisje skish me qira, dhe parking. 

Dhomat: Krevat dopjo ose 2 krevate tek, tavoline, karrige ose kanape, televizor, telefon, tualet me ngrohje kaldaje, dushe me govate, thares flokesh, dhe sapun. 


Përfshihen

Perfshihen ne cmim akomodim ne hotel + mengjeset dhe darkat. 

Perodrim falas i Spa, pishine e brendeshme me ngrohje, sauna, jakuzzi, banjo turke, salloni hotelit, parking, WiFi dhe transferte ne pistat e skive gjate sezonit te skive.


Nuk Përfshihen

Drekat.

Taksa e qytetit 1.3 euro/dita per te rritur dhe 0.50 euro/dita femijet.

Pije gjate vakteve.


Prices

Room Type Dates Price
2 te rritur

Adults: 2

13/01/2018 - 12/03/2018 160€ / Dhome standarte
2 te rritur

Adults: 2

13/03/2018 - 30/04/2018 140€ / Dhome standarte
2 te rritur

Adults: 2

01/05/2018 - 15/06/2018 146€ / Dhome standarte
2 te rritur

Adults: 2

16/06/2018 - 31/08/2018 160€ / Dhome standarte
2 te rritur

Adults: 2

01/09/2018 - 30/09/2018 146€ / Dhome standarte
2 te rritur

Adults: 2

01/10/2018 - 29/12/2018 140€ / Dhome standarte
2 te rritur

Adults: 2

03/01/2018 - 12/01/2018 220€ / Dhome standarte
2 te rritur + 1 femije 2-11.99 vjec

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 1

03/01/2018 - 12/01/2018 269€ / Dhome superiore
2 te rritur + 1 femije 2-11.99 vjec

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 1

13/01/2018 - 12/03/2018 210€ / Dhome superiore
2 te rritur + 1 femije 2-11.99 vjec

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 1

13/03/2018 - 30/04/2018 190€ / Dhome superiore
2 te rritur + 1 femije 2-11.99 vjec

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 1

01/05/2018 - 15/06/2018 190€ / Dhome superiore
2 te rritur + 1 femije 2-11.99 vjec

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 1

16/06/2018 - 31/08/2018 210€ / Dhome superiore
2 te rritur + 1 femije 2-11.99 vjec

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 1

01/09/2018 - 30/09/2018 190€ / Dhome superiore
2 te rritur + 1 femije 2-11.99 vjec

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 1

01/10/2018 - 29/12/2018 190€ / Dhome superiore