Blue Bay Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Blue Bay Hotel Halkidiki

Blue Bay Hotel ndodhet ne gadishullin Kassandra ne Halkidiki rreth 100 meter larg nga deti.Eshte zgjedhje ideale per pushime te qeta familjare.
sipas ofertes 0

Description

Blue Bay Hotel Halkidiki ndodhet ne qytetin e Afitos dhe eshte rreth 60 km larg nga aeroporti i Selanikut.Hoteli perbehet nga 5 ndertesa dykateshe prej guri te rrethuara nga peisazhi i mbrekullueshem natyror.

Facilitete:                                                         Facilitete te dhomes:

 • Dhome konference                                        Kondicioner
 • Internet                                                                Dush
 • Pishine                                                            Ballkon/Tarrace
 • Palester                                                              Frigorifer
 • Parkim                                                             Tharse flokesh
 • Spa                                                                      Telefon
 • Kend lojrash                                                      Tv satelitor
 • Bar 
 • Restorant
 • Masazhe
 • Pastrim kimik

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishine

Palestra


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Transferta

Nuk lejohen kafshet shtepiake


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes